Wednesday, 5 February 2014

Kätele sooja / Warmth for hands


Järjekordsed arengukatsed sõrmikute alal.
Edusamm on juba seegi et töös olid juus-peened 1,5 traadid mida väiksemates ringkondades kah "varrasteks" nimetatakse...ah jaaa ja silmade arv juba 80!
 Kasutusel erinevad värvilised meriinolõnga jäägid ja vabalt valitud Muhu motiivid - kõik ikka selleks et jookseks topelt lõng ja annaks käele mõnusat sooja.Etno-usulistel on siin ainult kahe käega peast haarata aga... ise olen rahul :)

My gloves with Muhu-island motifs. I used my colorful merinoyarn leftovers.
Used needles 1,5 !

Käe ja hingesooja! / Keep your hands and heart warm!

13 comments:

 1. Ma olen nüüd sõnatu, imeilusad kindad oled kudunud! Mul on tunne, et sul on ka nüüd kirjatud kudumitele sõrm antud, läks see juba koos su ilusa seelikuga :)

  ReplyDelete
 2. Kaunid sõrmikud! Jah, kui korra 1,5 vardad ära proovid, siis enam lahti ei saa:)!

  ReplyDelete
 3. Oi aitäh Ülle,Sinu kui tõelise kindameistri sulest on seda soe lugeda...kirjatud kudumid on ikka põnevad nokitsemised küll:)!

  ReplyDelete
 4. Tänan Ingi - kui lõng ka oma parameetritelt 1,5 varrastele järgi jõuab,siis võin tõeliselt uhke olla!

  ReplyDelete
 5. Väga õnnestunud kindad!
  (Mul need "traadid" ka juba mõnda aega olemas, aga veel ei ole söandanud kätte võtta.)
  Kuidas sul nii juhtus et nõnna "Muhud" lõngajäägid majas olemas?

  ReplyDelete
 6. Ilusad kindad! Eriti meeldivad mulle randmed. Ja linde imetlen alati :)

  ReplyDelete
 7. Armsad ja rõõmsad sõrmikud!

  ReplyDelete
 8. Aitäh Knitterfrei,no juriidiliselt ostsin ikka selle roosa toki juurde küll aga teised värvid on tõesti aja jooksul kogunenud.Must ühest ammusest kampsunist - valge ,bordoo ,oranz ja roheline on sallide jäägid .Nad pole täpselt samast mõõdust,aga enamvähem....ega lõnga ju tegelikult palju ei lähe...mul on lapse käsi:)
  Aitäh kiidu eest ,AlleRaa ja Marika:)

  ReplyDelete
 9. Imeilusad kindad! Peenikeste varrastega on tegelikult nauding kududa, kas pole?

  ReplyDelete
 10. Tänan Monika,täitsa põnev on jah pisut ka "nokitseda" :) Salli vardad nr 3 tundusid pärast sõrmede vahel ikka päris palkidena:)
  Kiitos Ritvahelena:)!

  ReplyDelete

 11. شركة تنظيف منازل بالخبر

  شركة تنظيف منازل بالخبر شركة المثالية هي افضل شركة تنظيف بالخبر يمكنكم التواصل معها للحصول علي افضل خدمات تنظيف المنازل والشقق والفلل والبيوت والمجالس والكنب والسجاد والموكيت والمفروشات بجودة عالية ومواصفات قياسية حيث تعد شركة تنظيف منازل بالخبر اولي الشركات التي التي تخصصت في مجالل التنظيف بالخبر ولديها خبرة كبيرة وعمالة ماهرة وادوات تنظيف حديثة وطاقم عمالة مدرب علي اعلي مستوى فلا تترددوا في الاتصال بشركة المثالية للتنظيف بالخبر وسوف تحصلون علي افضل الخدمات المنزلية من نظافة ومكافحة حشرات بارخص الاسعار

  ReplyDelete

 12. افضل خدمات التنظيف بالدمام تجدونها مع شركة تنظيف مسابح بالاحساء شركة المثالية للتنظيف المتفوقة والمتقدمة دائما لانجتزتها وخبرتها الكبيرة التي قدمتها لعملائها بالجودة والمواصفات القياسية بالاسعار المناسبة والجودة العالية بخصومات تصل الي 50% مع الضمان للجودة

  شركة تنظيف مسابح بالدمام

  ReplyDelete