Thursday, 20 September 2012

Lainetus / Waves

Vest valmis ja pildile püütud.
Alla saab sättida pea igat värvi sviitreid ja ikka sobitub mõne värviga sellest vestist.Lõngaks on mõnusalt soe Noro Flower Bed mis tõesti-tõesti pärast pesemist mahtu juurde sai ja pisut pehmemaks ja kohevamaks muutus. Ka minul oli kogemus, sarnaselt mõnede kudujatega,et kuskil vahepeal oli saladuslikult kadunud mõni värvitoon. Toimunut tähistas ainult nukker sõlm..... Samuti oli lõngas kohati üks pikk tuustakas heiet - otsustasin paratamatust ennetada ja rebisin nii mõnedki sellised kohad juba eos välja.
Kõik see aga ei suutnud mu sümpaatiat selle lõnga vastu vähendada ja hoolimata toekastast hinnast ja pisukestest pettumushetkedest koon ma temast tõenäoliselt kunagi midagi veel.

My vest is ready .I can use almost any color sweaters and still they fit into a color that is in vest. Yarn is Noro Flower Bed- after washing got more volume and got little softer and fluffyer. I also had the experience, like some knitters, that mysteriously some of color tone disappeared somewhere in between. Occurred only sad knot .....All this, however, was not able to reduce my sympathy on this yarn and despite moments of frustration I probablywill knit from this yarn again.


Mustri ja kahandusega kaeluses tuginesin sellisele mudelile Dropsi mustritest.
Hakkasin aga ringvarrastel alt-üles tulema ja otsused sündisid vahepeal:) 
Flower Bed 1282 lõnga / Yarn 150 g.
Ringvardad / Needles 3.

Tänan!
Thank you!

9 comments:

 1. Ilus vest, nii mõnusalt värviline. Saad tõesti erinevat värvi riietusega kokku sättida.

  ReplyDelete
 2. Ah, mõned toonid on samad, mis minu Norol, aga need rohelised, voh need on ilusad! Kui mina oma lõnga ostsin, siis vist enam seda tooni polnudki. No vaat, selles lõngas on maagiat. kare, pisut ebaõhtlane, ehmatavate toonikadudega, aga ikkagi nii lummav.Ja sa oled nii sihvakas, 150 grammi ning milline kaunis asi. Väga kaunis.

  ReplyDelete
 3. Tõeline lillepeenar oma värvidemöllus!

  ReplyDelete
 4. Nii nunnu vest, mulle väga meeldib!

  ReplyDelete
 5. Suur-suur tänu Teile kõigile! :)
  Lõng on hästi mõnus-eriti pärast pesemist ja värvivalik on lai,kõigile peaks leiduma oma lemmiktoonides poolitäis.

  ReplyDelete
 6. Huvitavad värvikombinatsioonid! Lõnga suhtes olen samal arvamusel: ühe dzempri olen teinud, see on üks mu lemmik, mõnusad värvid, huvitav lõng, aga, jah, sõlmigi leidus.

  ReplyDelete
 7. Aitäh Monika:)!
  Ingi,lõng on mõnus tõesti-värvid ka meeldisid mulle ja nii naljakas et paljudel on sarnased kogemused....:)

  ReplyDelete